Мільярдер закликає працювати 6 днів на тиждень по 12 годин

Засновник Alibaba закликає працювати 6 днів на тиждень по 12 годин

Мільярдер і засновник Alibaba Джек Ма вважає, що лише працею 6 днів на тиждень по 12 годин можна досягти успіху, а для молодих працівників це взагалі «величезне благо», повідомляє Reuters.

Ці думки Джек Ма озвучив на зустрічі зі співробітниками, де обговорювався баланс між роботою та особистим життям. Бізнесмен згадав, як багато працював він сам, коли заснував Alibaba, і як тривалий робочий день став органічною частиною його життя. Ті, хто планує влаштуватися на роботу в Alibaba зараз, теж повинні бути готові до графіку роботи «996».

«Я вважаю, що можливість працювати з 9 ранку до 9 вечора 6 днів на тиждень — це величезне благо. Багато компаній і багато людей не мають можливості працювати за графіком «996». Але якщо ви не працюєте так, коли ви молоді, то коли ви плануєте це робити? І як ви плануєте досягти бажаного, якщо не будете витрачати більше сил та енергії, ніж інші?» — Джек Ма.

Ці дискусії виникли не просто так. Цього місяця активісти Microsoft GitHub запустили проект під назвою «996.ICU» і назвали Alibaba однією з компаній, де співробітники мають найгірші умови роботи. До того ж графік роботи 6 днів на тиждень по 12 годин порушує китайський трудовий кодекс, який передбачає, що робоче навантаження не може перевищувати 40 годин на тиждень.

Джерело: Reuters

 

Читайте также:  Чому ми не вкладаємось в дедлайни? Пояснює психолог і Нобелівський лауреат

Ещё 4 интересные статьи

дівчата рідше за хлопців вважають себе розумними

Дослідження: дівчата рідше за хлопців вважають себе розумними

нським компаніям обходиться відволікання співробітників на інтернет і перекури

Скільки компанії втрачають через перерви та відволікання співробітників

Вакансії в Києві

Топ-10 найпопулярніших вакансій тижня у Києві

штучний інтелект пише музику

Мільярдер вважає, що за 10 років ніхто не слухатиме музику, створену людьми