Мільярдер закликає працювати 6 днів на тиждень по 12 годин

Засновник Alibaba закликає працювати 6 днів на тиждень по 12 годин

Мільярдер і засновник Alibaba Джек Ма вважає, що лише працею 6 днів на тиждень по 12 годин можна досягти успіху, а для молодих працівників це взагалі «величезне благо», повідомляє Reuters.

Ці думки Джек Ма озвучив на зустрічі зі співробітниками, де обговорювався баланс між роботою та особистим життям. Бізнесмен згадав, як багато працював він сам, коли заснував Alibaba, і як тривалий робочий день став органічною частиною його життя. Ті, хто планує влаштуватися на роботу в Alibaba зараз, теж повинні бути готові до графіку роботи «996».

«Я вважаю, що можливість працювати з 9 ранку до 9 вечора 6 днів на тиждень — це величезне благо. Багато компаній і багато людей не мають можливості працювати за графіком «996». Але якщо ви не працюєте так, коли ви молоді, то коли ви плануєте це робити? І як ви плануєте досягти бажаного, якщо не будете витрачати більше сил та енергії, ніж інші?» — Джек Ма.

Ці дискусії виникли не просто так. Цього місяця активісти Microsoft GitHub запустили проект під назвою «996.ICU» і назвали Alibaba однією з компаній, де співробітники мають найгірші умови роботи. До того ж графік роботи 6 днів на тиждень по 12 годин порушує китайський трудовий кодекс, який передбачає, що робоче навантаження не може перевищувати 40 годин на тиждень.

Джерело: Reuters

 

Читайте также:  Старт школы Extreme Pitch School от Coworking Platforma Academy

Ещё 4 интересные статьи

Вакансії в Києві

Топ-10 найпопулярніших вакансій тижня у Києві

штучний інтелект відбирає роботу в людей

Перевірте, чи відбере штучний інтелект у вас роботу

мозок людини

Дослідження: мозку потрібні короткі перерви, щоб закріплювати знання

аудіокниги українською

В Україні створили легальну мобільну бібліотеку аудіокниг