Найбільш високооплачуваний працівник Xiaomi заробляє 1,5 мільярда доларів на рік

Зарплата у Xiaomi: голова компанії заробляє $1,5 мільярда на рік

Стало відомо, що найбільша зарплата в Xiaomi складає 1,5 мільярда доларів на рік. Втім, не поспішайте відправляти резюме: стільки отримує голова компанії Лей Цзунь. Але і топ-менеджери заробляють непогано, пише Gizmochina.

Дані про зарплати стали відомі після опублікування фінансового звіту компанії за рік. У самому звіті не було прізвищ та посад співробітників, але було відображено, що найдорожчий працівник компанії отримує заробітну плату в розмірі 9,818 млрд юанів щорічно (приблизно $1,5 млрд), а ще п’ять найбільш високооплачуваних осіб разом отримують річний оклад у розмірі 10,218 млрд юанів.

На відповідний запит у Xiaomi підтвердили, що найбільш високооплачуваним працівником є голова компанії Лей Цзунь, а інша п’ятірка з високими зарплатами — це топ-менеджери Xiaomi. Варто відзначити, що з минулого року заробітний фонд Xiaomi виріс у 51 раз. Непогане таке підвищення. Але і тут є свої нюанси: Лей Цзунь отримує зарплату у вигляді акцій, а не грошей на зарплатну картку.

Поки зарплати у Xiaomi ростуть шаленими темпами, їхні акції, навпаки, падають. Ціна акції від початку року знизилася майже на 10%. Втім, справи у компанії йдуть непогано: згідно звіту, валовий дохід Xiaomi склав 174,915 млрд юанів за минулий рік з прибутком у 13,478 млрд юанів.

Нагадаємо, СEO Twitter навпаки, працює без зарплати, і лише минулого року погодився на символічні 140 центів на рік.

Джерело: Gizmochina

Читайте также:  5 TED Talks, які допоможуть працювати ефективніше, а жити щасливіше

Ещё 4 интересные статьи

дівчата рідше за хлопців вважають себе розумними

Дослідження: дівчата рідше за хлопців вважають себе розумними

нським компаніям обходиться відволікання співробітників на інтернет і перекури

Скільки компанії втрачають через перерви та відволікання співробітників

Вакансії в Києві

Топ-10 найпопулярніших вакансій тижня у Києві

штучний інтелект пише музику

Мільярдер вважає, що за 10 років ніхто не слухатиме музику, створену людьми