Топ-10 найпопулярніших вакансій тижня в Києві

Вакансії в Києві

Які наші вакансії у Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали топ-10 крутих пропозицій, на які варто написати, поки це не зробили інші 🙂

1. Копірайтер / SMM-менеджер до Happy Monday

Вакансії в Києві
Кар’єрний портал Happy Monday (це ж ми!) шукає відповідального копірайтера / SMM-менеджера, який гарно пише, має досвід роботи із соцмережами та досвід написання статей на різну тематику.  


2. Менеджер освітніх проектів до LABA

Вакансії в Києві
Освітня платформа LABA шукає менеджера освітніх проектів з досвідом в управлінні проектами (або сильним бажанням його отримати), лідерськими якостями та любов’ю до digital.


3. Стажер до Reikartz Hotel Group

Вакансії в Киеві
Мережа готелів Reikartz Hotel Group шукає стажерів на безкоштовний курс «Почни свою кар’єру з Reikartz» — студентів-дипломників, які люблять і вміють спілкуватися з людьми та готові до переїзду або тривалим відрядженням Україною.


4. HR-менеджер до Live Animations

Вакансії в КиєвіМіжнародна ІТ-компанія Live Animations, яка розробляє продукти з доповненою реальністю (AR) для дітей, шукає HR-менеджера, який добре розуміє людей, швидко виконує задачі та кайфує від кількості проведених співбесід і відправлених тестових завдань.


5. PR-журналіст у LABA

Вакансії в Києві
Освітня платформа LABA шукає PR-журналіста з досвідом у піарі або журналістиці, який буде працювати з інфлюенсерами, шукати круті матеріали на цікаві теми та домовлятися про розміщення їх у блозі.


6. HR-спеціаліст до Beetroot Academy

Вакансії в Києві
Школа програмування й дизайну Beetroot Academy шукає Digital Designer із сильним портфоліо на підтвердження своїх дизайнерських навичок, досвідом роботи у дизайні від 3 років та англійською на рівні Intermediate.


7. Product Research Writer до Competera

Вакансії в КиєвіПродуктова ІТ-компанія Competera шукає Рroduct Research Writer, який має досвід роботи автором від 1 року, досконало знає англійську та має відмінні навички дослідження, інтерв’ювання та тайм-менеджменту.  


8. Administrative Assistant до Attendify

Вакансії в Києві
Продуктова ІТ-компанія Attendify шукає Administrative Assistant з відмінними навичками комунікації та вирішення проблем, вмінням розставляти пріоритети, досвідом роботи в ІТ-компанії (буде плюсом) та англійською на рівні Upper-Intermediate.9. Junior Operations Coordinator до Talkable

Вакансії в Києві
Продуктова IT-компанія Talkable шукає Junior Operations Coordinator для часткової зайнятості з хорошими знаннями англійської, відмінними навичками комунікації, увагою до деталей та високою емпатією.  


10. PHP Team Lead до GBKSOFT

Вакансії в КиєвіІТ-компанія GBKSOFT шукає PHP Team Lead з досвідом роботи від 2 років, знанням PHP 5/7, досвідом реалізації проектів високої складності з використанням Yii2, роботи з різними сторонніми API і сервісами та навичками роботи з популярними СУБД.Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому
Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся!

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.com.ua/ua/jobs/


Події березня для вашого професійного розвитку

Ещё 4 интересные статьи

EdEra запускає безкоштовний онлайн-курс з медіаграмотності

Щеплення проти дезінформації: EdEra запускає безкоштовний онлайн-курс з медіаграмотності

Стартап у Сан-Франциско відправив двох своїх співробітників на Burning Man — навчатись

Боротися з недоліками оупенспейсів допомагає віртуальна реальність

The Washington Post набирає стажерів з усього світу

The Washington Post набирає стажерів з усього світу