10 найпопулярніших вакансій тижня у Києві

Які наші вакансії у Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто написати, поки це не зробили інші 🙂

1. Project manager до mOre

Освітній простір і спільнота mOre шукають відповідального, щирого та системного friendly-менеджера, який координуватиме навчальні програми та адміністративні процеси.


2. Project Manager до LABA

Освітня платформа LABA шукає Project Manager з лідерськими навичками, критичним мисленням, вмінням зрозуміло пояснювати задачі та керувати проєктами (або бажанням цього навчитися). 


3. Акаунт-менеджер до Brand Loft Agency

Брендингова агенція шукає акаунт-менеджера з навичками проєктного менеджменту та досвідом роботи (бажано) на аналогічній посаді у рекламній агенції / в рітейлі на позиціях менеджера, бренд-менеджера, менеджера по роботі з клієнтами. 


4. Students Interviewer до Mate Academy

Школа програмування Mate Academy шукає Students Interviewer — людину, яка буде проводити онлайн-інтерв’ю із абітурієнтами та відбирати «саме тих» кандидатів. 


5. Молодший організатор освітніх заходів до МВА25

Компанія-організатор промоушену для провідних університетів та бізнес-шкіл світу МВА25 шукає молодшого організатора освітніх заходів, який добре володіє англійською та щиро цікавиться освітою та саморозвитком. 


6. Менеджер із зовнішніх комунікацій до «Нова пошта»  

Логістична компанія «Нова Пошта» шукає менеджера із зовнішніх комунікацій, який має досвід роботи в PR, з агенціями і з блогерами, вміє писати тексти і розуміє правила роботи соціальних мереж.


7. Менеджер із комунікацій до Української академії лідерства

Українська академія лідерства шукає менеджера з комунікацій з досвідом роботи з молоддю в освітніх проектах від 2 років, досвідом роботи у сфері комунікацій / SMM від 1 року та англійською на рівні Upper-Intermediate. 


8. Конференц-менеджер до UNIT.City

Інноваційний парк UNIT.City шукає конференц-менеджера, який вміє організувати роботу технічної команди та хелптім, підтримує сервіс на найвищому рівні, дуже любить комунікувати та знає англійську на рівні не нижче Intermediate. 


9. Копірайтер до ArtCraft

Школа комп’ютерної графіки ArtCraft шукає копірайтера, який працює не на кількість символів, а на якість матеріалу та знає англійську. 


10. Адміністратор ресепшена до Dream House Hostel

Dream House Hostel шукає адміністратора ресепшена — комунікабельного та відповідального, який вміє працювати з оргтехнікою, вілько говорить українською, російською та англійською.


Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому
Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 


Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.com.ua/ua/jobs/


Читайте також

Стажування жовтня у Києві для студентів та випускників

Події жовтня у Києві для вашого професійного розвитку

Ещё 4 интересные статьи

У Києві відбудеться конференція для вчителів англійської з міжнародними та українськими експертами

10 найпопулярніших вакансій тижня у Києві

У МОН шукають фахівців для річної експедиції в Антарктиду

Стажування жовтня у Києві для студентів та випускників