Топ-10 найпопулярніших вакансій тижня у Києві

Вакансії в Києві

Які наші вакансії у Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали топ-10 крутих пропозицій, на які варто написати, поки це не зробили інші 🙂

1. HR-менеджер до Live Animations

Вакансії в КиєвіМіжнародна ІТ-компанія Live Animations, яка розробляє продукти з доповненою реальністю (AR) для дітей, шукає HR-менеджера, який добре розуміє людей, швидко виконує задачі та кайфує від кількості проведених співбесід і відправлених тестових завдань.


2. Junior Operations Coordinator до Talkable

Вакансії в Києві
Продуктова IT-компанія Talkable шукає Junior Operations Coordinator для часткової зайнятості з хорошими знаннями англійської, відмінними навичками комунікації, увагою до деталей та високою емпатією.  


3. Офіс-менеджер до Lenovo

Вакансії в Києві
Технологічна компанія Lenovo шукає офіс-менеджера, який (-а) має більше року відповідного досвіду роботи, бездоганно знає українську та російську, англійську — на рівні Intermediate, а також має сильні організаційні та комунікативні навички.


4. PR- і бренд-менеджер до MUSIC BOX

Вакансії в КиєвіМузичний телеканал MUSIC BOX шукає PR- і бренд-менеджера з досвідом написання рекламних текстів та прес-релізів, вмінням дотримуватися дедлайнів, грамотною українською та російською, а також англійською на рівні Intermediate і цікавістю до телебачення та музичного бізнесу.


5. Account manager до Kotsiuba

Вакансії в КиєвіСтудія ландшафтної архітектури Kotsiuba шукає Account manager, який має досвід координації проектів, структурне мислення та організаційні навички, розуміє особливості архітектурного ринку, знає, що таке SOW, WBS, RACI і хоче займатися розвитком міста.


6. Social Media Marketer до The Moon

вакансії в КиєвіДіджитал-агентство The Moon шукає Social Media Marketer – грамотного спеціаліста SMM / копірайтера з досвідом роботи на аналогічній посаді від 6 місяців, який обожнює писати, розуміє алгоритми соціальних мереж та знає англійську на рівні Intermediate і вище.


7. Контент-менеджер до LOOQME

вакансії в КиєвіСервіс для ефективного PR LOOQME шукає контент-менеджера, який розмовляє і пише англійською, українською та російською на професійному рівні, пише кльові тексти, любить виклики і має амбіції їх реалізувати.


8. PHP Team Lead до GBKSOFT

Вакансії в КиєвіІТ-компанія GBKSOFT шукає PHP Team Lead з досвідом роботи від 2 років, знанням PHP 5/7, досвідом реалізації проектів високої складності з використанням Yii2, роботи з різними сторонніми API і сервісами та навичками роботи з популярними СУБД.


9. Бренд-менеджер до Orb

Вакансії в Києві
Студія дизайну та архітектури Orb шукає бренд-менеджера / менеджера продажів з досвідом роботи у сфері бренд-менеджменту (в HoReCa, IT, нерухомості, з брендами преміум-сегменту), з вільною англійською, навичками презентації і переговорів.  10. Івент-менеджер до айті-клубу «Що? Де? Коли?»

Вакансії в Києві
Айті-клуб «Що? Де? Коли?» шукає грамотного та відповідального івент-менеджера, який візьме на себе відповідальність за організацію змагань, досягне успіхів і стане партнером компанії.Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому
Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся!

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.com.ua/ua/jobs/

Ещё 4 интересные статьи

У яких містах світу найвищі зарплати?

У яких містах світу найвищі зарплати?

Вступна кампанія 2019

Вступна кампанія 2019: нові подробиці від уряду

курс щастя

У британському університеті запровадили незвичний предмет: курс щастя

6 українських університетів потрапили у топ-1000 найкращих у світі

Одразу 6 українських університетів потрапили у топ-1000 найкращих у світі