У США чоловік отримав роботу тільки після того, як почав роздавати резюме на вулиці

Після невдалих спроб знайти роботу в онлайні 30-річний американець почав роздавати своє резюме на вулиці. Такий нестандартний крок приніс йому сотні пропозицій роботи, повідомляє AIN.UA з посиланням на CNN.


Коли Патрік Хоґленд із міста Фінікс, що у штаті Аризона, раптово втратив роботу на металопереробному заводі, він кілька тижнів намагався знайти нову — шукав вакансії та подавав резюме в інтернеті, але не отримав жодного запрошення на співбесіду.

А оскільки нова робота Патрікові потрібна була терміново, він наважився на рішучі дії: роздрукував 200 своїх резюме та почав роздавати їх на розі вулиці, тримаючи у руках табличку з написом: «Мене звільнили, шукаю роботу. Будь ласка, візьміть моє резюме». 

Джерело фото: Twitter

Патріка помітила власниця місцевої PR-компанії, яку дуже вразила наполегливість і витримка молодого чоловіка, який із посмішкою роздавав резюме у 40-градусну спеку. Вона написала про нього у соцмережах, сподіваючись, що хтось із знайомих запропонує йому роботу. 

Так і вийшло: пост отримав тисячі репостів у LinkedIn та кілька сотень ретвітів у Twitter. Патріку надійшло понад сто пропозицій роботи, і він нарешті знайшов роботу у компанії Flatline Concrete Grinding.


Якщо ви теж шукаєте роботу, пропонуємо вам спочатку переглянути вакансії на Happy Monday, а вже потім друкувати резюме і підписувати табличку 🙂

Ещё 4 интересные статьи

Фінляндська креативна агенція Mirum створила парфюм із поту співробітників

Фінляндська креативна агенція створила парфуми з поту співробітників

Дослідження: люди краще реагують на втрату роботи, якщо замість них працюватиме робот

Україна увійшла до п’ятірки країн за темпом росту доходів фрілансерів

Україна увійшла до п’ятірки країн, де найшвидше ростуть доходи фрілансерів

Британська бібліотека шукає стажера з України

Британська бібліотека шукає стажера з України