У Forbes робот допомагає авторам швидше писати статті

forbes

За допомогою робота Берті автори видання Forbes тепер можуть знаходити теми для нових статей, доповнюючи їх посиланнями на релевантні матеріали.

У виданні Forbes з’явився новий працівник — робот Берті, який допомагає авторам у написанні матеріалів. Робот може рекомендувати теми статей для конкретного автора на основі його попередніх публікацій, а також створювати чернетки, щоб журналіст не писав текст із нуля.

Зараз цей інструмент можуть використовувати редактори і старші автори Forbes у Північній Америці. У першому кварталі 2019 року з роботой почнуть працювати усі співробітники Forbes у Північній Америці і Європі.

Головний CDO Forbes Media Салах Залатімо пояснив, що Берті є частиною більш широкого підходу до використання штучного інтелекту, мета якого – підвищити ефективність написання статей і максимально спростити споживання контенту для читачів.

При цьому Залатімо зауважив, що робот не призначений для створення готових до публікації статей. Він, скоріше, допомагає почати, знайти потрібні думки та стимулює авторів до творчості.

Частково це пов’язано з обмеженнями самого Берті, а ще з тим, що репортери й автори і самі вважають за краще писати текст власноруч, додаючи до нього ті ідеї та інсайти, які робот не може знайти.

Джерело: MMR


Робот влаштував «диверсію» на складі Amazon

Читайте также:  Київська школа «білих» хакерів оголосила другий набір

Ещё 4 интересные статьи

батьки

Верховна Рада планує надати можливість чоловікам брати відпустку для догляду за дитиною

Девід Лінч запустив онлайн-курс про креативність та кіно

будильник

Експерти попросили Apple прибрати повтор будильника з iPhone

Мін’юст виклав звіт про стан юридичної освіти в Україні. Спойлер: юристів надто багато