Триває набір на нову магістерську програму «Агрокебети» від НУБіП

Хочете стати менеджером в одній із найперспективніших галузей країни? У самому розпалі набір на магістерську програму «Агрокебети» для майбутніх управлінців в агросфері. Розповідаємо, у чому переваги навчання на цій програмі.

Аграрна галузь на сьогодні є однією з найперспективніших та найінноваційніших в Україні. Національний університет біоресурсів та природокористування пропонує скористатися високим попитом на агроспеціалістів і здобути професію Farm manager.

Проект «Агрокебети» — магістерська програма для бакалаврів і магістрів тривалістю 1,5 роки. Вона готуватиме фахівців широкого профілю, які будуть розбиратися в основах агротехнологій і при цьому успішно орієнтуватись в інструментах менеджменту та управління бізнес-процесами. Одним словом, це програма, де навчатимуть на топ-менеджерів агрокомпаній.


Інноваційне навчання

Студентів навчатимуть найкращі лектори України та світу, гостьові лекції читатимуть бізнесмени зі списку найуспішніших персон країни. Однією з переваг участі у програмі є менторський супровід — топ-менеджера агрокомпанії, який супроводжуватиме студента протягом всього навчального процесу.

Мета програми — дати учасникам знання та навички, які стануть у нагоді не лише для роботи в агросекторі, але й для управління бізнес-процесами у будь-якій сфері. Це і необхідні для менеджера soft skills, і особисті якості на кшталт тайм-менеджменту, комунікабельності, роботи в команді та персональної ефективності.


Жодних обмежень для абітурієнтів

Ані вікових, ані професійних. Стати учасником програми можуть бакалаври або магістри будь-яких спеціальностей з різних університетів України і не лише аграрного напрямку. Рік випуску, університет і досвід роботи не мають жодного значення.

Водночас програма відкрита не лише для тих, хто хоче спробувати себе в агросфері, а й для тих працівників агросектору, які хочуть підвищити кваліфікацію, отримати додаткові навички та знання.


Стажування у провідних аграрних компаніях

На учасників чекають два теоретичні семестри із бізнес-турами на агровиробництва. Але знання без практики не мають жодного сенсу. Тому останні півроку студенти будуть проходити практичне стажування на підприємствах-партнерах проекту у супроводі свого ментора та практиків агробізнесу.

Учасники проходитимуть практику в провідних агрохолдингах і агрокомпаніях України, щоб максимально зануритися в майбутню професію, випробувати себе в справі та попрацювати пліч-о-пліч зі своїм ментором.


Працевлаштування після випуску

Після навчання учасники отримають диплом магістра у вищому навчальному закладі, а найбільш здібних студентів ментори і партнери запросять на роботу до своїх агрокомпаній. Погодьтеся, не кожна магістратура може таке запропонувати.


Як приєднатися до проекту?

Для вступу вам необхідно буде надати диплом бакалавра, спеціаліста або магістра будь-якого університету та спеціальності, підтвердити знання іноземної мови, написати мотиваційне есе, зняти відеоролик про себе і пройти фахові вступні випробування.

Але почніть із того, що заповніть форму на сайті програми: https://agrokebety.com

Прийом заяв і документів та вступні випробування для абітурієнтів триватимуть протягом травня-липня 2019 року, навчання стартує у вересні.

Проект реалізується за підтримки провідних аграрних компаній України. Стратегічним партнером проекту стала Corteva Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont, інноваційним партнером є ПАТ «Миронівський хлібопродукт», технічним партнером виступила компанія New Holland, екологічний партнер – компанія IMMER Group. Спеціальним партнером стала компанія «Агропросперіс». Золотими партнерами проекту є наступні компанії: «ІМК», Cygnet, Bayer, «Галс Агро», Kernel, LNZ Group. Компанія Limagrain стала срібним партнером проекту.

Компанії-партнери надають менторів – топ-менеджерів, які будуть закріплюватися за студентами і супроводжувати їх у процесі навчального курсу та практичного стажування на виробничих потужностях цих компаній.

Деталі програми на сайті: https://agrokebety.com   

Читайте также:  «Захотелось развиваться, узнавать новые технологии, вкладывать свои силы в развитие страны». Участники Student Agritech Challenge и MHP accelerator делятся впечатлениями

Ещё 4 интересные статьи

Студенти пропонували ідеї, які миттєво перевіряли на виробництві. Як пройшов Student FoodTech Challenge

Компанія «Делойт» відкриває набір на літню програму стажування для студентів

НУБіП запускає нову магістерську програму «Агрокебети»

У Києві відкривається бізнес-центр Palo Alto. 8 причин розмістити там свій офіс