Вчені виявили, що світ захоплює епідемія перфекціонізму

перфекціонізм

Британські психологи підсумували 77 досліджень за останні 25 років і з’ясували, що з 1990 року у світі стало у кілька разів більше перфекціоністів, ніж було до цього.

Загалом під час досліджень було опитано близько 25 000 учасників віком від 15 до 49 років, дві третини з яких – жінки. Отримані дані викликали занепокоєння у вчених – виявилося, що перфекціонізм набув масштабів епідемії і несе смертельну загрозу для суспільства.

За словами дослідників, перфекціонізм – це не лише прискіпливе виконання роботи чи прояв відповідальності, а небезпечний стан, пов’язаний зі стресом, депресією, тривогою, пияцтвом і суїцидом. Негативні наслідки перфекціонізму проявляються залежно від віку: люди стають невротичними, схильними до залежностей та менш організованими.

Корінь проблеми дослідники вбачають у відношенні батьків до дітей, які не показують їм, як вчитися на помилках, а вирішують за них усі проблеми. А ще радять ставитися зі скептицизмом до картинки «ідеального життя», яку транслюють ЗМІ, реклама і соцмережі.

Джерело: Knife


Чого очікує від роботи покоління Z? Результати дослідження

Ещё 4 интересные статьи

EdEra запускає безкоштовний онлайн-курс з медіаграмотності

Щеплення проти дезінформації: EdEra запускає безкоштовний онлайн-курс з медіаграмотності

Стартап у Сан-Франциско відправив двох своїх співробітників на Burning Man — навчатись

Боротися з недоліками оупенспейсів допомагає віртуальна реальність

The Washington Post набирає стажерів з усього світу

The Washington Post набирає стажерів з усього світу