Вчені виявили, що світ захоплює епідемія перфекціонізму

перфекціонізм

Британські психологи підсумували 77 досліджень за останні 25 років і з’ясували, що з 1990 року у світі стало у кілька разів більше перфекціоністів, ніж було до цього.

Загалом під час досліджень було опитано близько 25 000 учасників віком від 15 до 49 років, дві третини з яких – жінки. Отримані дані викликали занепокоєння у вчених – виявилося, що перфекціонізм набув масштабів епідемії і несе смертельну загрозу для суспільства.

За словами дослідників, перфекціонізм – це не лише прискіпливе виконання роботи чи прояв відповідальності, а небезпечний стан, пов’язаний зі стресом, депресією, тривогою, пияцтвом і суїцидом. Негативні наслідки перфекціонізму проявляються залежно від віку: люди стають невротичними, схильними до залежностей та менш організованими.

Корінь проблеми дослідники вбачають у відношенні батьків до дітей, які не показують їм, як вчитися на помилках, а вирішують за них усі проблеми. А ще радять ставитися зі скептицизмом до картинки «ідеального життя», яку транслюють ЗМІ, реклама і соцмережі.

Джерело: Knife


Чого очікує від роботи покоління Z? Результати дослідження

Читайте также:  12 ознак того, що вас скоро підвищать

Ещё 4 интересные статьи

Вакансії в Києві

Топ-10 найпопулярніших вакансій тижня у Києві

штучний інтелект відбирає роботу в людей

Перевірте, чи відбере штучний інтелект у вас роботу

мозок людини

Дослідження: мозку потрібні короткі перерви, щоб закріплювати знання

аудіокниги українською

В Україні створили легальну мобільну бібліотеку аудіокниг