Стажування у Києві та інші можливості червня для студентів та випускників

стажування та інші можливості

Зібрали актуальні пропозиції червня для студентів та випускників — стажування від українських та міжнародних компаній, а також цікаві кейси та події у Києві.

Стажування: Readdle |Blockchain Hub Kyiv | Осіннє стажування від Klitschko Foundation | Nestle Ukraine | Transparency International Україна | WebPromo | 1+1 media | Mazars Ukraine | Ubisoft | МХП | Unilever | Metro Cash & Carry | Procter&Gamble | Huawei | UKRSIBBANK | Rаiffeisen Bank Aval | British American Tobacco | L’Oreal Україна

Інші можливості: PepsiCo Open Day | AuditCamp | Програма Лідерства Українських Студентів за Свободу | Young European Ambassador | Волонтерство від ООН| EU Study Days| Школа з міграційного права | YOU Camp – Youth, Opportunities, Unity

Стажування

Стажування в Readdle

Компанія Readdle відкриває літню інтернатуру в Одессі та Києві з 1 липня до 30 серпня. Напрямки: Product design, Calendars; Product design, Spark; Marketing design; Front-end Development; IOS Development; Full Stack Web Development (PHP, JavaScript, HTML, CSS). Дедлайн подачі заявок на інтернатуру — 6 червня.

Осіннє стажування від Klitschko Foundation

Тримісячна програма для студентів 2-4 курсів, де можна пройти всі етапи працевлаштування: від проходження співбесіди до отримання рекомендацій для наступного місця роботи. Це практичний досвід роботи у благодійній організації у таких сферах, як зв`язки з громадськістю, проектний менеджмент, графічний дизайн, фандрайзинг соціальних проектів, адміністративна робота. Дедлайн подачі заявок — 31 липня, стажування відбудеться у вересні-листопаді. 

Стажування у Blockchain Hub Kyiv

Стажування тривалістю місяць для тих, хто цікавиться криптовалютою та блокчейном. Основне завдання стажера – досліджувати компанії, організації та медіа у вказаних категоріях, виконувати доручення, пов’язані з контентом і SMM, а також вчитися та пропонувати нові ідеї.

NestWay Procurement Internship 2019

Стажування тривалістю 7 місяців (червень-грудень 2019) в компанії Nestle Ukraine для студентів 3-6 курсів. Серед вимог — готовність працювати фул тайм та високий рівень володіння англійською.

Стажування для перекладачів в Transparency International Україна

Департамент міжнародних зв’язків Transparency International Україна пропонує стажування для студентів та фахівців з високим рівнем володіння англійською мовою на позиції стажерів-перекладачів.

Стажування в WebPromo

Один з лідерів України в сфері SEO-просування шукає стажера на посаду Junior SEO Specialist з відмінним володінням англійською. Оплачуване стажування триває три місяці, після чого на кандидата чекає можливість офіційного працевлаштування та ріст ЗП.

Стажування в 1+1 media

Програма стажування «Ближче до ТБ» — це можливість заявити про себе, навчатися у визнаних професіоналів, отримати хороші рекомендації та перспективи працевлаштування. Наразі шукають стажерів на посади молодшого відеодизайнера, відеоредактора, діджитал трафік-менеджера, інженера з розвитку мережі мовлення, молодшого фахівця з розміщення прямої реклами, режисера офісного промо, QA інженера проекту «Домашнє ТБ», контент-менеджера 1+1 video.  

Стажування у Mazars Ukraine

Міжнародна аудиторська компанія набирає стажерів. Оплачуване стажування триватиме 5 місяців. Приймаються студенти останнього курсу університету або нещодавні випускники (фінанси, бухгалтерська справа та аудит, економіка) зі знанням англійської мови (додаткова німецька буде перевагою).

Стажування в Ubisoft

ІТ-компанія Ubisoft шукає стажерів у відділ техпідтримки — студентів останніх курсів, які вивчали комп’ютерні науки та знають SQL і /або PL/SQL. Оплачуване стажування триватиме 6-12 місяців. Після успішного проходження можливе і працевлаштування.

Стажування в МХП

Програма кар’єрного розвитку «МХП Старт» в одному з найбільших агрохолдингів України призначена для студентів останніх курсів та випускників. Це чудова нагода реалізувати свій потенціал та розпочати кар’єру, швидко адаптуватися, дізнатися всі нюанси обраної професії з можливістю подальшого працевлаштування.

Стажування в Unilever

Unilever Україна проводить відбір відразу на 2 програми стажування – #UFLP і #ULIP. Вимоги: комунікабельні та активні студенти 3-5 курсів, які володіють англійською на рівні Intermediate, мають хороші навички Excel та Power Point.

Стажування у Metro Cash & Carry

Компанія Metro Cash & Carry набирає стажерів на програму Metro Buying Academy — студентів та випускників, які хочуть розпочати кар’єру в одному з найбільших і найскладніших сегментів роздрібного бізнесу — закупівлях. Основні вимоги: економічна освіта (маркетинг, менеджмент, фінанси або продажі), англійська на рівні Upper-Intermediate.

Стажування в Procter&Gamble

Компанія Procter&Gamble запрошує студентів на стажування в Києві та Борисполі. Наразі відкриті вакансії стажерів на наступні посади: менеджер з продажів, фінанси та бухоблік, логіст, інженер-технолог, фасилітація та комунальні системи, інженер-електрик.

Стажування в Huawei

Компанія Huawei запрошує студентів останніх курсів або випускників телекомунікаційних спеціальностей на стажування на посаду інженера телекомунікацій. Серед основних вимог — високих рівень англійської. Кращі стажери отримають пропозицію працевлаштування.

Стажування в UKRSIBBANK

UKRSIBBANK запрошує на оплачуване 4-місячне стажування в головний офіс компанії студентів останніх курсів або молодих спеціалістів без досвіду, з високим рівнем володіння англійською мовою та ПК. Успішне стажування дає можливість працевлаштування в UKRSIBBANK.

Стажування в Raiffeisen Bank Aval

Reiffeisen Bank Aval шукає стажера на посаду юриста. Вимоги: студенти 4-6 курсів за спеціальністю «Правознавство» з високим рівнем англійської. Стажування триває 6 місяців і оплачується.

Стажування у British American Tobacco

Компанія British American Tobacco запускає Global Graduate Programme — 12-місячну програму стажування з маркетингу та фінансів, яка допоможе розвинути важливі професійні навички та вирости за рік до молодшого менеджера у великій міжнародній компанії.

Стажування у L’Oreal Україна

Міжнародна beauty tech компанія шукає стажера у фінансовий відділ на повну зайнятість з дипломом бакалавра або магістра (фінанси / економіка / менеджмент), аналітичними навичками, відмінним знанням Excel та розмовною англійською.

 

Інші можливості

PepsiCo Open Day

3 червня можна дізнатися про професії майбутнього та кар’єрні можливості в PepsiCo Україна. На учасників чекають знайомство з PepsiCo, командний кейс та можливість стажування у компанії.

AuditCamp — навчальна програма з елементами змагання від PwC

20-25 червня на студентів 3+ курсів та випускників останніх років чекають лекції з основ бухгалтерського обліку, MS Excel та аудиту, що супроводжуватимуться практичними вправами, домашніми завданнями для закріплення матеріалу та підтримкою вожатих (аудитори PwC). Програма безкоштовна, є можливість участі онлайн. Дедлайн подачі заявок: 12 червня.

Програма Лідерства Українських Cтудентів за Cвободу

ГО «Українські Студенти за Свободу» оголошує набір на програму лідерства для студентів та абітурієнтів. Це можливість подорожувати Україною та світом, отримати нові знання від провідних експертів, брати участь у розробці та лобіюванні законопроектів та реалізовувати власні ідеї. Дедлайн подачі заявок: 17 червня.

Набір до Young European Ambassador

Українці у віці від 16 до 25 років запрошуються приєднатися до ініціативи «Молоді європейські посли». Учасники повинні бути зацікавлені політикою ЄС, а також розвитком партнерських відносин між їхньої країною та країнами Європейського Союзу. Дедлайн подачі заявок: 12 червня.

Волонтерська програма від ООН

ООН пропонує три види волонтерської діяльності: волонтерство за кордоном, волонтерство у своїй країні та онлайн-волонтерство.

EU Study Days

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентів та випускників ВНЗ на сесії EU Study Days. Це можливість отримати нові знання від найкращих експертів з Європейського Союзу та України. Участь є безкоштовною. Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст. 31-ша сесія відбудеться 4-7 липня в Одесі. Дедлайн подачі заявок: 16 червня. 

Школа з міграційного права 

БФ «Право на захист» оголошує конкурсний набір до безкоштовної школи з міграційного права на курс «Правовий захист біженців, шукачів захисту та осіб без громадянства».  До участі зупрошуються юристи, адвокати та інші особи з вищою юридичною освітою . Навчання відбудеться 25-27 червня під Києвом.  Дедлайн подачі заявок – 9 червня.

Літній табір «YOU Camp – Youth, Opportunities, Unity»

Літній табір для українських студентів 1-6 курсів з усіх регіонів. Буде обрано 100 студентів, 50 – із тимчасово переміщених університетів із окупованих територій Сходу України та 50 – із університетів інших регіонів, які зберуться разом для розробки проектів таких сферах: екологія, гендерна рівність, соціальні інновації та громадяньске суспільство. Табір пройде з 16 по 20 липня 2019 року. Дедлайн подачі заявок — 25 червня.

Home Sweet Happiness від IKEA

Компанія IKEA  розшукує людину, яка проведе два тижні в Данії, досліджуючи хюґе і шукаючи універсальні ключі до щастя. Для участі потрібно бути старшим за 18 років, любити подорожувати і знайомитись з новими людьми, бути в центрі уваги та перед камерами і мати бажання розгадати секрет щастя. Дедлайн подачі заявок — 1 липня 2019 року.

Ещё 4 интересные статьи

Безкоштовний бізнес-челендж #MyWayUp для студентів та випускників

Від інтерна до топменеджера за три дні. Бізнес-челендж #MyWayUp для студентів та випускників

EdEra запускає безкоштовний онлайн-курс з медіаграмотності

Щеплення проти дезінформації: EdEra запускає безкоштовний онлайн-курс з медіаграмотності

Роботодавці шукають молодь! STUD-FEST Impulse — фестиваль кар’єрних можливостей для студентів

Як довіра сприяє успіху компанії? Дізнайтеся на Employer Leadership Summit для лідерів серед роботодавців