Навколо Ryanair розгорівся скандал через фото працівників на підлозі аеропорту

Ryanair

Після публікації фото зі сплячими на полу аеропорту співробітниками Ryanair компанія звільнила кількох працівників. Це спричинило ще більше невдоволення.

У жовтні 2018 року у мережі з’явилося фото працівників Ryanair, які сплять на підлозі аеропорту Малаги (Іспанія). За словами автора фото Джима Аткінсона, екіпаж рейсу Ryanair 737 затримали через шторм, тож працівники були вимушені ночувати на підлозі кімнати для персоналу.

«Вони сплять на підлозі в кімнаті для персоналу. Компанія заробила 1,25 мільярда євро за цей рік, але не змогла забезпечити екіпаж готелем на ніч?» – написав у своєму Twitter Аткінсон.

Це викликало обурення серед користувачів Twitter, які почали критикувати Ryanair за нелюдське ставлення до екіпажу. Натомість компанія опублікувала відео з камер спостереження, де можна побачити, як було зроблено фото. Члени екіпажу проводили ніч на стільцях, а коли розійшлися пасажири, навмисно сфотографувалися на підлозі.

Незважаючи на це, у мережі продовжили критикувати Ryanair. Тим паче, що компанія ще й повідомила про звільнення деяких працівників.

«Ваш екіпаж залишився на ніч в аеропорту. Без готелю, на пластикових стільцях і з включеним світлом у кутку кімнати – це ваша некомпетентність. Не дивно, що вони підробили фото», – писали користувачі у Twitter.

Профспілки також встали на бік працівників і визнали неприйнятним те, що співробітники Ryanair до шести ранку спали в кімнаті для персоналу без їжі і мінімального відпочинку.

Джерело: TJ


Співробітники Google вийшли на масовий протест через недавній скандал із домаганнями в компанії

Читайте также:  Ріст експорту та найвищі зарплати: як український IT-ринок розвивається швидше за інші

Ещё 4 интересные статьи

соціальні мережі

Вчені виявили, що соцмережі викликають тривогу і депресію – дослідження

Вакансії в Києві: топ-10 від Happy Monday

Топ-10 найпопулярніших вакансій тижня у Києві

Facebook

Facebook запускає власну освітню платформу

Університет Глазго

Шотландський університет запустив програму з філософії космосу для аспірантів