Працівникам Tesla викликають таксі замість швидкої та відмовляють у лікуванні

Tesla

Компанія Tesla економить на здоров’ї працівників і приховує травми на підприємстві. Про це під час розслідування дізналися журналісти видання Reveal.

У матеріалі йдеться про те, що звернення співробітників компанії за медичною допомогою часто ігноруються як непов’язані з роботою або отримують неналежну увагу. Наприклад, лікарі Tesla можуть викликати швидку лише з дозволу керівництва, тому травмовані працівники часто їдуть до лікарні на таксі. А замість накладання швів травмованому можуть наліпити пластир.

Помічниця лікаря Анна Вотсон, яка працювала у медичній клініці Tesla, розповіла Reveal, що лікарня Access Omnicare, яка обслуговує працівників компанії, намагається приховувати травми працівників у документації та відмовляє їм у лікуванні.

За словами Вотсон, керівництво наказувало не давати направлення на реабілітацію травмованим на роботі працівникам, щоб їхні травми не потрапляли до офіційних документів.  

Колишній топ-менеджер клініки Access Omnicare також підтвердив виданню тиск на клініку з боку Tesla. Він розповів, що в компанії вимагали від лікарні відмовляти працівникам Tesla в лікуванні, якщо їхній стан не викликаний роботою.

Натомість засновник Access Omnicare Безіл Беш каже, що їхні дії ніяк не пов’язані з тиском Tesla, просто пацієнти самі не завжди розуміють, яке лікування їм потрібне.

Джерело: Insider


Tesla знайшла заміну Ілону Маску

Читайте также:  Що буває, коли працівники самі обирають собі зарплату? Експеримент від Smarkets

Ещё 4 интересные статьи

Вакансії в Києві: топ-10 від Happy Monday

Топ-10 найпопулярніших вакансій тижня у Києві

Найпопулярніші онлайн-курси на Coursera у 2018 році

Прогноз на майбутнє: 40% професій будуть автоматизовані через 15-25 років

Роботизований готель у Японії звільнив половину роботів, щоб найняти замість них людей