Працівникам Tesla викликають таксі замість швидкої та відмовляють у лікуванні

Tesla

Компанія Tesla економить на здоров’ї працівників і приховує травми на підприємстві. Про це під час розслідування дізналися журналісти видання Reveal.

У матеріалі йдеться про те, що звернення співробітників компанії за медичною допомогою часто ігноруються як непов’язані з роботою або отримують неналежну увагу. Наприклад, лікарі Tesla можуть викликати швидку лише з дозволу керівництва, тому травмовані працівники часто їдуть до лікарні на таксі. А замість накладання швів травмованому можуть наліпити пластир.

Помічниця лікаря Анна Вотсон, яка працювала у медичній клініці Tesla, розповіла Reveal, що лікарня Access Omnicare, яка обслуговує працівників компанії, намагається приховувати травми працівників у документації та відмовляє їм у лікуванні.

За словами Вотсон, керівництво наказувало не давати направлення на реабілітацію травмованим на роботі працівникам, щоб їхні травми не потрапляли до офіційних документів.  

Колишній топ-менеджер клініки Access Omnicare також підтвердив виданню тиск на клініку з боку Tesla. Він розповів, що в компанії вимагали від лікарні відмовляти працівникам Tesla в лікуванні, якщо їхній стан не викликаний роботою.

Натомість засновник Access Omnicare Безіл Беш каже, що їхні дії ніяк не пов’язані з тиском Tesla, просто пацієнти самі не завжди розуміють, яке лікування їм потрібне.

Джерело: Insider


Tesla знайшла заміну Ілону Маску

Читайте также:  «Соціальний колайдер 2019» від ГО «Дивовижні» їде Україною. У які міста — вирішуєте ви (і конкурс)

Ещё 4 интересные статьи

Вакансії в Києві

Топ-10 найпопулярніших вакансій тижня у Києві

штучний інтелект відбирає роботу в людей

Перевірте, чи відбере штучний інтелект у вас роботу

мозок людини

Дослідження: мозку потрібні короткі перерви, щоб закріплювати знання

аудіокниги українською

В Україні створили легальну мобільну бібліотеку аудіокниг