Креативність пропонують оголосити українською національною ідеєю

креатив

Всеукраїнська рекламна коаліція (ВРК) закликає підписати петицію на сайті Президента України на підтримку креативності як української національної ідеї. У ВРК вважають, що творчі професії у країні невпинно розвиваються, тому креативному класу необхідна державна підтримка.

У Всеукраїнській рекламній коаліції впевнені, що необхідно офіційно визнати важливість креативної економіки для держави, оскільки сьогодні Україна демонструє позитивні тенденції у сфері творчих індустрій та інновацій.

Наприклад, український фільм-продакшн визнали найкращим у 2018 році, багато українських відео-студій входять до топ-100 найкращих у світі. Подібна ситуація склалася і у сфері IT: наразі індустрія оцінюється у 5 млрд доларів. Не відстають за показниками й українські дизайнери, стартапи тощо.

«Ми віримо, що креативність може стати національною ідеєю кожного українця. В Україні на державному рівні має сформуватися не просто творчий клас, але й креативні економіка, промисловість, соціальний устрій. Україна має стати середовищем з рівними сприятливими умовами для створення і реалізації нових ідей. Творча спільнота повинна стати двигуном, який просуватиме цю національну креативну платформу серед широкої аудиторії», – йдеться у петиції.

Представники головних комунікаційних агентств України, медіа компанії та більшість представників рекламного ринку вже підтримали ініціативу ВРК.

Нагадаємо, що будь-яка петиція, опублікована на сайті Президента, повинна набрати 25 тисяч підписів за три місяці, аби її розглянули на державному рівні.

Підписати петицію можна за посиланням.


Огляд IT-сектору України від UNIT.City: $290 млн інвестицій, 4000 компаній і 185 000 розробників

Ещё 4 интересные статьи

EdEra запускає безкоштовний онлайн-курс з медіаграмотності

Щеплення проти дезінформації: EdEra запускає безкоштовний онлайн-курс з медіаграмотності

Стартап у Сан-Франциско відправив двох своїх співробітників на Burning Man — навчатись

Боротися з недоліками оупенспейсів допомагає віртуальна реальність

The Washington Post набирає стажерів з усього світу

The Washington Post набирає стажерів з усього світу