Вакансія на $58 000: влаштувати для мільйонера змагання за мотивами фільму

У британського мільйонера є власний острів і бажання влаштувати на ньому гру за мотивами японської кінострічки «Королівська битва». Бракує лише досвідченого івент-менеджера. Заплатять 58 000 доларів, пише AIN. 

Вакансію було розміщено на люксовому маркетплейсі HushHush. Завдання наступне: організувати захід на 100 учасників за шість тижнів. Зокрема потрібно підготувати арену, на якій гравці будуть вистежувати одне одного і «вбивати» зі страйкбольної зброї.

Бажано, щоб кандидат мав досвід проведення подібних заходів і любив ігри у стилі «Королівської битви» та «Голодних ігор». Оплата складе 45 000 фунтів стерлінгів (приблизно $58 000).

Змагання триватимуть три дні — по 12 годин на день. Учасників забезпечать усім необхідним для «виживання» на арені, а вночі вони відпочиватимуть у спеціально обладнаному таборі. Гра проводиться не лише заради розваги, а й передбачає грошову винагороду: переможець отримає 100 000 фунтів стерлінгів (більше $130 000).

У описі до вакансії зазначається:

«Ігри у стилі “Королівської битви” стали неймовірно популярними за останні кілька років, і наш клієнт — їх палкий шанувальник, який хоче зробити гру реальністю у найбільш безпечний спосіб. У разі успіху перших ігор захід стане щорічним».

Нагадаємо сюжет оригінального фільму «Королівська битва»: уряд Японії під час кризи збирає учнів, які організували бойкот, і вивозить їх на безлюдний острів. Там вони повинні вбивати один одного, поки в живих не залишиться лише один — він і отримає бажану свободу.

Якщо вас зацікавила така нестандартна вакансія, подати заявку можна на сайті.

Джерело: AIN

Читайте также:  Компанія Basecamp надсилає відкриті «листи прощання» про звільнення працівників

Ещё 4 интересные статьи

дівчата рідше за хлопців вважають себе розумними

Дослідження: дівчата рідше за хлопців вважають себе розумними

нським компаніям обходиться відволікання співробітників на інтернет і перекури

Скільки компанії втрачають через перерви та відволікання співробітників

Вакансії в Києві

Топ-10 найпопулярніших вакансій тижня у Києві

штучний інтелект пише музику

Мільярдер вважає, що за 10 років ніхто не слухатиме музику, створену людьми