PJSC Carlsberg Ukraine проводить науковий батл і пропонує мільйон гривень на наукові проєкти

Маєте ідею, здатну змінити світ? Тепер ви можете стати на крок ближче до її реалізації! Беріть участь у всеукраїнському конкурсі наукових проєктів Science Battle від PJSC Carlsberg Ukraine — і вигравайте 1 000 000 грн (до оподаткування) на втілення своїх задумів.

Що таке Science Battle?

Science Battle — це всеукраїнський конкурс наукових проєктів від PJSC Carlsberg Ukraine для українських науковців, винахідників та просто ентузіастів, які опікуються темами охорони довкілля.

Мета наукового батлу — знайти проєкти, які б вирішували одну з двох глобальних проблем: зменшення шкоди від великих виробництв та / або підвищення їхньої ефективності.

Взяти участь у Science Battle можуть розробники проєктів у таких сферах:

  • агропромисловість;
  • водні ресурси;
  • біотехнології;
  • ефективна енергетика;
  • зменшення викидів СО2.


Як взяти участь у науковому батлі?

Автори наукових ідей та їхні однодумці можуть подати онлайн-заявку на участь до 20 жовтня. 1 листопада будуть оголошені десять найкращих проєктів, які вийдуть у фінал.

На фіналістів чекає тиждень роботи з досвідченими менторами, які допоможуть учасникам підготуватися до презентації проєктів:

  • розкриють секрети ораторської майстерності;
  • навчать прораховувати бізнес-план і переконувати інвесторів;
  • розкажуть про дизайн-мислення і його використання;
  • покажуть, як забрендувати науку та доносити ідею проєкту.

Фінал Science Battle, під час якого будуть презентовані найкращі проєкти, відбудеться 23 листопада 2019 року у Києві (UNIT.City). Переможців — найкращі інноваційні проєкти — оберуть представники компанії Carlsberg Ukraine та авторитетне журі. Результати оголосять 25 листопада на сайті конкурсу.


Про організатора конкурсу

PJSC Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива й інших напоїв. Від моменту заснування у 1847 році Carlsberg Group стабільно працює та вносить позитивний вклад у розвиток суспільства на усіх своїх ринках. Компанія протягом своєї історії активно підтримує розвиток науки в усьому світі.

Ещё 4 интересные статьи

10 найпопулярніших вакансій тижня у Києві

У Києві відбудеться конференція для вчителів англійської з міжнародними та українськими експертами

10 найпопулярніших вакансій тижня у Києві

У МОН шукають фахівців для річної експедиції в Антарктиду