3 освітні тренди, які вплинуть на роботу у 2019 році

освітні тенденції

Гендиректор edX поділилився із Forbes своїм баченням, як зміниться процес навчання у новому році та як це вплине на роботу й кар’єру.

3 ключові освітні тренди 2019, на думку Ананта Агарваля, СЕО edX — платформи онлайн-курсів від найкращих університетів світу. 

1. Акцент на гібридних навичках

Робота майбутнього потребуватиме від нас змішаного набору навичок із різних сфер, і цей набір змінюватиметься не один раз протягом усієї кар’єри. Це означає, що традиційне університетське навчання — 4 роки на одній спеціальності — може втратити сенс. Натомість розвиватиметься модульна освіта, яка допоможе персоналізувати набуті навички і знання відповідно до власних потреб і кар’єрних цілей.

2. Багатоканальність навчання

У сучасному цифровому світі ми звикаємо до того, що все необхідне доступне нам будь-якої миті, і освіта не стане виключенням. Від співробітників буде очікуватися, що вони готові постійно навчатися, одразу ж впроваджуючи набуті знання у роботу. Поєднання роботи та навчання без необхідності робити перерву для здобування освіти стане буденним і звичним явищем.

Відповідно, поруч із традиційними форматами навчання зростатиме і роль онлайн-освіти і різноманітних інтерактивних програм, які дозволяють одразу ж використовувати отримані знання на практиці.

3. Необхідність опановувати soft skills

Важливість hard skills буде зменшуватись у міру швидкого розвитку технологій та автоматизації. А от «м’які навички» — комунікабельність, критичне мислення, здатність швидко приймати рішення — залишатимуться важливими для працівників будь-яких сфер, і саме їх HR-спеціалісти шукатимуть у кандидатах у майбутньому.

Джерело: Forbes


LinkedIn назвав 10 навичок, які обов’язково стануть у нагоді у 2019 році

 

Читайте также:  Жінкам із почуттям гумору важче досягти кар’єрних успіхів – дослідження

Ещё 4 интересные статьи

дівчата рідше за хлопців вважають себе розумними

Дослідження: дівчата рідше за хлопців вважають себе розумними

нським компаніям обходиться відволікання співробітників на інтернет і перекури

Скільки компанії втрачають через перерви та відволікання співробітників

Вакансії в Києві

Топ-10 найпопулярніших вакансій тижня у Києві

штучний інтелект пише музику

Мільярдер вважає, що за 10 років ніхто не слухатиме музику, створену людьми