10 найпопулярніших TED Talks усіх часів

Найпопулярніші TED Talks усіх часів

Мотивуючі, іронічні, пізнавальні, надихаючі, ще й короткі TED Talks люблять усі. Але деякі з них люблять більше за інші 🙂 Зібрали відео, які набрали найбільше переглядів за весь час існування конференцій TED.

Чи вбивають школи креативність?

У своєму кумедному і дуже щирому виступі Кен Робінсон — автор книг і спікер з питань розвитку креативного мислення, освіти та інновацій — пропонує ідею системи освіти, яка б розвивала в учнях творчі здібності замість того, щоб їх придушувати.


Як мова вашого тіла впливає на вашу особистість

Мова тіла відповідає не лише за те, як нас бачать інші, але й за те, як ми самі себе почуваємо. Соціальний психолог Емі Кадді стверджує, що пози впевненості (навіть коли ми такими не почуваємося) впливають на наше почуття впевненості в собі та збільшують шанси на успіх.


Як видатні лідери надихають діяти

Саймон Сінек розповідає про просту, але дієву модель надихаючого лідерства, прикладом якого є Мартін Лютер Кінг, брати Райт та корпорація Apple. Ця модель називається «золоте коло» і починається з єдиного питання — «Чому?».


Сила вразливості

Брене Браун вивчає відносини між людьми — нашу здатність співпереживати, приймати та любити один одного. У своєму виступі вона ділиться результатами дослідження, завдяки якому вона ступила на шлях самопізнання та розуміння інших.


Як говорити, щоб іншим хотілось слухати

Вам ніколи не здавалося, що ви говорите, а ніхто не слухає? Джуліан Трежер демонструє і радить до використання інструменти, здатні зробити вашу промову потужною — від практичних вокальних вправ до порад, як говорити з емпатією.


Напад прозріння

Дослідниця мозку Джил Боул Тейлор отримала можливість для дослідження, про яку навряд чи мріє хоч один спеціаліст — вона перенесла інсульт і сама вивчала, як функції її власного мозку відмовляли одна за одною.


Чому ми робимо те, що робимо

Які «невидимі сили» мотивують нас до дій? Тоні Роббінс, один із найвідоміших коучів у світі, розповідає про наші внутрішні потреби і внутрішню мотивацію, а також про науку досягнень та важливість наших рішень.


Що відбувається, коли відповідаєш на спам

Зазвичай ми не замислюючись видаляємо підозрілі листі зі своєї електронної скриньки — усі ці повідомлення про результати розіграшів, у яких ви не брали участь, та вітання з отриманням спадку. Але що, як на них відповісти? Письменник і комік Джеймс Вітч розповідає про свою переписку зі спамером, який запропонував йому частку у прибутковому бізнесі.


Зовнішність — не головне. Повірте мені, я модель

Відома модель Кемерон Рассел порівнює свою зовнішність із виграшем у «генетичній лотереї». Так, вона висока, приваблива і рекламує нижню білизну, але не варто судити про неї лише за тим, як вона виглядає.


Загадки мотивації

Кар’єрний аналітик Ден Пінк досліджує таємниці мотивації, починаючи з найголовнішої загадки, відомої вченим, але ще невідомої керівникам: традиційна ідея винагороди (зокрема фінансової) не така ефективна, як нам здається.

Ещё 4 интересные статьи

TEDx

5 TED Talks, які ви не бачили (але це не точно)

Що почитати: 12 книг від Happy Monday та Pro Bono Club Ukraine

Що ми прочитали за літо: 12 цікавих книг від Happy Monday та Pro Bono Club Ukraine

Що читати маркетологам: 7 книг для професійного розвитку

Список літератури на літо: 9 нон-фікшн новинок від українських видавництв